Výhradně česká firma REPROSERVIS byla založena 10.9.1990 majitelem Pavlem Hajzlerem. Motivem vzniku byla snaha vytvořit na nově vznikajícím trhu firmu, která by nabídla nejen rychlý a kvalitní, ale především levný servis kopírovacích strojů, faxů a další kancelářské techniky.

Během prvního roku se z ryze servisní organizace stala i organizace obchodní, která rozšířila své portfolio o prodej nových, případně pak i repasovaných kopírovacích strojů značky TOSHIBA, později kopírovacích strojů LANIER. Od roku 1995 byla firma vždy hodnocena jako nejlepší prodejce této značky v ČR.

Na podzim roku 2001 se firma REPROSERVIS osobou svého majitele významně podílela na založení generálního zastoupení značky NASHUATEC v ČR, společnosti Natec s.r.o. O tomto svědčí i naše majoritní, 60% zastoupení v této společnosti, které zaručuje všem našim zákazníkům výjimečné ceny.

Pro celkovou expanzi firmy byl zlomový rok 1993, kdy byla otevřena první prodejna v Brně a sortiment byl rozšířen o prodej veškeré kancelářské techniky a potřeb. V tomtéž roce byla otevřena pobočka ve Znojmě a v roce 1994 ve Žďáru nad Sázavou tak, aby bylo dosaženo optimální pokrytí celého regionu a udrženy příznivé ceny servisních prací u zákazníka.

V roce 1996 bylo otevřeno servisní středisko v Brně na Životského a přestěhována Znojemská pobočka do vlastních prostor. Vzhledem ke stále rostoucímu počtu strojů Nashuatec v naší servisní péči jsme v roce 2008 otevřeli servisní středisko v Praze.

V roce 2011 se společnost REPROSERVIS postupně přetransformovala z firmy Pavel Hajzler - REPROSERVIS na společnost s ručením omezeným REPROSERVIS CZ, s.r.o.

V roce 2012 byla v Brně otevřena nová kancelář s plně vybaveným showroomem, kde jsou prezentovány nejprodávanější modely strojů značky Nashuatec, doplňkový software a speciální zařízení včleněná do sortimentu této značky.