REPROSERVIS CZ, S.R.O.

Již od roku 1990 se snažíme našim zákazníkům poskytnout ty nejkvalitnější služby, zejména v oblasti kancelářské techniky a tiskových řešení. V širokém sortimentu našich služeb a produktů najde správné řešení každý. Našimi dlouholetými zákazníky jsou nejen velké nadnárodní celky, ale i drobní živnostníci, úřady, zdravotnická zařízení a obce. Našim základním zaměřením je vysoká profesionalita poskytovaných služeb.

Pevně doufáme, že Vás naše nabídka zaujme a těšíme se na spolupráci.

0
let zkušeností
0
středisek
0 +
spokojených zákazníků

Osobní přístup – stabilita – maximum zboží a služeb

  • 6 středisek, portfolio cca 3.500 firem a úřadů
  • Dlouholeté zkušenosti obchodního týmu
  • Profesionální servis zkušenými a plně vyškolenými techniky
  • Veškerý sortiment pro chod kanceláře, a to vždy v maximální kvalitě a dostupných cenách.
  • Obchodní manažeři jsou vždy připraveni navrhnout to nejlepší řešení, vyhotovit nabídku, nebo představit vybrané zařízení v předváděcích centrech.
  • Veškeré i speciální kancelářské zboží jsme schopni objednat a dodat přímo k zákazníkovi.
  • Vybudovány kontrolní mechanismy při příjmu na sklad tak, aby zboží dorazilo k zákazníkovi nejen včas, ale i v požadované kvalitě a bez vad.
  • Individuální přístup.

Našim cílem není nabízet polovičatá řešení a nejlevnější zboží. Našim cílem je maximální spokojenost zákazníka nejen při koupi, ale jeho spokojenost po celou dobu používání námi nabízených produktů.

Historie

Výhradně česká firma REPROSERVIS byla založena 10.9.1990 majitelem Pavlem Hajzlerem. Motivem vzniku byla snaha vytvořit na nově vznikajícím trhu firmu, která by nabídla nejen rychlý a kvalitní, ale především levný servis kopírovacích strojů, faxů a další kancelářské techniky.

Během prvního roku se z ryze servisní organizace stala i organizace obchodní, která rozšířila své portfolio o prodej nových, případně pak i repasovaných kopírovacích strojů značky TOSHIBA, později kopírovacích strojů LANIER. Od roku 1995 byla firma vždy hodnocena jako nejlepší prodejce této značky v ČR.

Na podzim roku 2001 se firma REPROSERVIS osobou svého majitele významně podílela na založení generálního zastoupení značky NASHUATEC v ČR, společnosti Natec s.r.o. O tomto svědčí i naše majoritní, 60% zastoupení v této společnosti, které zaručuje všem našim zákazníkům výjimečné ceny.

Pro celkovou expanzi firmy byl zlomový rok 1993, kdy byla otevřena první prodejna v Brně a sortiment byl rozšířen o prodej veškeré kancelářské techniky a potřeb. V tomtéž roce byla otevřena pobočka ve Znojmě a v roce 1994 ve Žďáru nad Sázavou tak, aby bylo dosaženo optimální pokrytí celého regionu a udrženy příznivé ceny servisních prací u zákazníka.

V roce 1996 bylo otevřeno servisní středisko v Brně na Životského a přestěhována Znojemská pobočka do vlastních prostor. Vzhledem ke stále rostoucímu počtu strojů Nashuatec v naší servisní péči jsme v roce 2008 otevřeli servisní středisko v Praze.

V roce 2011 se společnost REPROSERVIS postupně přetransformovala z firmy Pavel Hajzler – REPROSERVIS na společnost s ručením omezeným REPROSERVIS CZ, s.r.o.

V roce 2012 byla v Brně otevřena nová kancelář s plně vybaveným showroomem, kde jsou prezentovány nejprodávanější modely strojů značky Nashuatec, doplňkový software a speciální zařízení včleněná do sortimentu této značky.